Organizacja wydarzeń filmowych:

festiwale
spotkania z gwiazdami
konferencje
premiery

Organizacja wydarzeń filmowych. Jesteśmy sprawnym organizatorem wydarzeń filmowych o zasięgu ogólnokrajowym. Organizujemy również wydarzenia specjalne: spotkania specjalne czy konferencje prasowe. Do organizowanych wydarzeń podchodzimy kompleksowo zapewniając odpowiednią promocję wydarzenia w mediach lokalnych i krajowych. Dbamy o powstanie relacji fotograficznych i filmowych. Sprawnie realizujemy założone cele dot. zasięgu medialnego i frekwencji. O tym, że jesteśmy wiarygodnym partnerem przy organizacji i promocji wydarzeń filmowych świadczą najlepiej nasze działania.

Jesteśmy pomysłodawcami i organizujemy Festiwal Filmów Historycznych w Kętrzynie. Jest to największy przegląd filmów historycznych w Polsce. Odbywa się corocznie, w wyjątkowej scenerii Mazur w drugiej połowie lipca.

Mamy na celu pokazanie, że tematyka historyczna to współczesny, aktywny i atrakcyjny dla widza nurt w sztuce filmowej. Dlatego w ramach festiwalu prezentowane są nie tylko najbardziej znane i najczęściej nagradzane filmy historyczne, ale również te produkcje, które nigdy nie doczekały się szerokiej dystrybucji kinowej. Pokazom towarzyszą debaty prelekcje i dyskusje.